Zwiększenie lordozy, spina biffida S1 i zwężenie tarczy L54-S1
Witam, mam wizytę u lekarza za trzy dni, bardzo proszę o interpretację wyników RTG kręgosłupa: zwiększenie lordozy, spina biffida S1, zwężenie tarczy L54-S1 Dziękuję

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Zmiany wynikające z niedorozwoju części krzyżowej kręgosłupa i wynikajacych z tego przeciążeń i zwyrodnień. W pierwszej kolejności wskazane jest leczenie zachowawcze czyli fizjo- i fizykoterapia.