Zwymiotowanie po podaniu lekarstwa u 2-miesięcznego dziecka

Synek (2 miesiące) zwymiotował po lekarstwie, które wyjątkowo podałam w trakcie karmienia piersią a nie jak zwykle przed. Był nadal głodny to przystawiłam go do piersi raz jeszcze. Podałam drugą pierś, aby go nawodnić. Synkowi po karmieniu odbiło się i już nie zwymiotował. Czy wszystko będzie w porządku, czy coś innego należy wykonać?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Wszystko powinno być w porządku. Jeśli sytuacja będzie się powtarzała, proszę udać się do pediatry.
Pozdrawiam