Zwyrodnienia kręgosłupa a zaburzenia słuchu
Witam od ok 4 dni mam ciągły pisk w lewym uchu,"włącza się " z rana jak sstaję z łóżka i słyszę go aź do zaśnięcia.dodam, że mam liczne zwyrodnienia w kręgosłupie,ale nie wiem jak część szyjna,bo nie miałam rtg. Czy moźna go zlikwidować?

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
88 poziom zaufania
Witam,
Szanowna Pani, problem ze słuchem jest prawdopodobnie odrębnym problemem niż zmiany zwyrodnieniowe. W celu zaburzeń słuchu proszę się udać do laryngologa, który wykona odpowiednie badania i zaproponuje formę leczenia. Pozdrawiam