Zwyrodnienie stawów bioder

witam,przez reumatologa mam stwierdzone zwyrodnienie stawów bioder,dostalam 3 zabiegi rechabilitacyjne odlegly termin i codziennie mam przyjmować wit d3 2000jm,ale nie wiem co jeszcze można robić bo boli mnie cały czas,czy mogłabym stosować leki bez recepty z glukozaminą czy coś innego co uśmierzy bol,bo mam jeszcze kołatanie serca niewiadomego pochodzenia i biore dorażnie propranolol,a ćwiczenia i jakie ,prosze o odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję poszukać w innym miejscu wcześniejszych terminów. Warto byłoby udać się do lekarza rehabilitacji medycznej aby określić rodzaj ćwiczeń które można wykonywać także w domu.