Żylaki a wykonywanie ćwiczeń na brzuch

Witam! Otóż mam żylaki po lewej (małe) i chyba zaczynają się robić po stronie prawej, chirurg stwierdził że operacja nie jest wskazana, że nie trzeba nic robić, a moje pytanie brzmi czy mogę spokojnie robić brzuszki? Dodam że jestem piłkarzem.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Nie ma przeciwwskazań do wykonywania ćwiczeń mięśni brzucha. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.