Żylaki i bóle nóg a depilacja

Jestem 1,5 m-ca po lew. mastektomii - proszę o informacje: Zlecono mi tylko hormonoter.(1 tabl. Tamoxifen EGIS), mam żylaki i bóle nogi, a wcześniej lekarz kierował mnie na ich usunięcie. Nie wiem, co zrobić. Czy podcz. kuracji muszę się całkowicie wystrzegać czerwonego wina? Czy depilacja nóg depilatorem elektrycznym jest dozwolona ? Magda

Czy podcz. kuracji muszę się całkowicie wystrzegać czerwonego wina?
- w umiarkowanych ilościach na pewno nie zaszkodzi
Czy depilacja nóg depilatorem elektrycznym jest dozwolona ?
- tak