Żylaki kończyn dolnych a zwężanie naczyń zimną wodą

Witam. Mam żylaki i szukam pracy. Chce stosować technikę która polega na zwężaniu naczyń zimną wodą. Jakie miejsce nogi mam polewac i kiedy? Dodam że mam żylaki na drogiej stronie kolana i na stopie.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Niewydolność żylna wymaga wdrożenia kompleksowego leczenia. Polewanie zimną wodą może nie przynieść spodziewanych rezultatów. Proszę udać się na wizytę do chirurga naczyniowego, który wdroży odpowiednie postępowanie.