Asymetria szerokości tarcz międzykręgowych L3, L4, L5
Witam, odebrałam właśnie opis rtg kręgosłupa i napisane jest "skolioza lewowypukła odc. Th-L Asymetria szerokości tarcz międzykręgowych L3,L4,L5" Nie za dużo mi to mowi, a wizyte u specjalisty mam za tydzień. Mogła bym liczyć na szybszą odp tu? Dziękuję bardzo Anna

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
asymetrie tarcz zapewne wynika ze skoliozy, konieczna ocena po bezposrednim badaniu lekarskim, proszę koniecznie udać się do lekarza zlecajacego powyzsze badanie.