Badania po usunięciu płata płucnego Adenocarcinoma

Witam, dostałam wynik badań a nie mogę się skontaktować z lekarzem mam za wysokie Mid 1,1 (0,1-0,9) oraz drugie Mid 13,7 ( 3,0-9,0) ponadto APTT 19,7 ( 28-40) i ratio 0,69 (08,-1,3) za wysoką glukozę 104 oraz GFR ml/min/1,73m2 - 78 (80-120), jestem po usunięciu płata płucnego Adenocarcinoma, oraz mam guza na wątrobie, którego lekarze nie mogą zdiagnozować, choć najbliżej jest do diagnozy ogniskowego rozrostu wątroby od 8/2013 przeszłam 3 operacje więc się niepokoję. Z góry dziękuję za informację

Małgorzata Panek

Nieprawidłowe wyniki badań, a zwłaszcza nieco powyżej czy poniżej normy, nie muszą świadczyć o chorobie. Konieczny jest pełen obraz kliniczny tzn. czy występują u Pani jakieś objawy oraz niezbędne jest badanie lekarskie.
Proszę udać się z wynikami badań do lekarza POZ.
Pozdrawiam