Ból głowy i ucisk w okolicy mostka a wyniki badań

Witam, jakiś czas temu byłam przeziębiona,po wyleczeniu parę dni bolała mnie głowa,później zaczął się mocny ucisk w okolicy mostka i zawroty głowy,lekarzy zlecił mi EKG ,wszystko w normie ciśnienie 130/70 przeważnie mam niższe.Lekarz przepisał mi Olfen 75 SR i Propranolol WZF,i zlecił badania.Glukoza w normie TSH też,morfologia ok.Po tabletkach dolegliwości przeszły1,5 tygodnia od czasu jak nie biorę tabletek zaczeły sie bole głowy, nie wiem czy mam coś z sercem czy to jest głowa czy nerwica?

Witam
Lekarz psychiatra rozpoznaje zaburzenia nerwicowe, gdy przeprowadzone badania nie potwierdzają somatycznego podłoża odczuwanych dolegliwości. Proszę swoje obserwacje skonsultować z lekarzem prowadzącym.
pozdrawiam Ludmiła Kulikowska Kubiak

Dzień dobry. Jeśli badania wykazują, że jest pani zdrowa fizycznie, być może warto zasięgnąć porady w Poradni Zdrowia Psychicznego. Bez dodatkowych informacji na temat tego, co się ostatnio dzieje w pani życiu trudno stwierdzić, czy to jest objaw nerwicowy w reakcji na jakąś sytuację. Pozdrawiam