Ból i obrzęk po szarpnięciu ręki

Witam serdecznie. dwa dni temu w pracy miałem mały wypadek. Za mocno szarpnąłem karton i coś sobie zrobiłem w rękę. Obrzęk powstał na przedramieniu. Silny, okropny ból. Wynikły problemy z ruchem dłoni. Po dwóch dniach podczas ruchu ręką, nadgarstka, zginania palców doszło uczucie jakby ocierania się mięśni wewnątrz ręki. Z góry dziękuję za pomoc i odpowiedź. Pozdrawiam
Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy najpewniej są wynikiem urazu i wynikają z uszkodzenia w obrębie układu kostno-mięśniowo-szkieletowego. Proszę nie bagatelizować objawów, tylko niezwłocznie skonsultować się ze specjalistą ortopedą.