Ból kręgosłupa i ból stóp u 45-latki

bardzo bola mnie stopy.po wstaniu z krzesła,czy z łózka ide jak paralityk,wręcz utykam,dopiero po kilkudziesieciu krokach jest troche lepiej,bylam juz u neurologa i ortopedy,badania mam dobre,nie wiem jak zyc??oprocz tego boli mnie kregosłup od kilku lat.lekarze nie pomagaja,

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli wymienieni powyżej specjaliście nie znaleźli przyczyny dolegliwości proponuję udać się do lekarza reumatologa.