Ból nogi po nagłym ruchu

eitam. w październiku na paintballu zrobiłem nagły ruch i coś z tyłu nogi mnie mocno zabolało w prawej bardzo mocno i w lewej lzej. chodzić nawet nie mogłem. wejście po schodach to był problem. po kilku dniach lewa noga przestała boleć ale prawa długo bolała. potem jakoś przeszło. okłady robiłem. później zacząłem prace fizyczna nie jakaś bardzo ciężką ale robiłem fizycznie i od jakiegoś miesiąca czuje lekki ból pod pośladkiem i takie tępe ciągnięcie. jakie zabiegi stosować a może maść konska ?

Piotr Pilarski

Bez zbadania nie jestem w stanie nic doradzić. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.