Ból szyi po urazie

boli mnie szyja zaczelo się to w lipcu jak bylem na gokardach się zderzyłem i cos mi strzelilo . byłem u chirurga miałem rtg i wszystko wyszlo dobrze ale dostałem kołnierz ale to niepomoglo i znowy musialem nosic kołnierz ale było bez zmian i mowil ze to od dojrzewania bo mam problemy ze stawami . na wiosne mam mieć rehabilitacje . czy to może być związane z dojrzewaniem ? czy mam robic rezonans magnetyczny lub jakies inne badania ? co mam z tym zrobić?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji warto udać się na wizytę o specjalisty neurologa lub neurochirurga. Lekarz zleci odpowiednie badania mające na celu ustalenie przyczyny dolegliwości. Proszę również nie rezygnować z zaleconych zabiegów.