Bóle mięśni nóg a stosowanie leków przeciwbólowych

Witam. od jakiegos czasu,ok.2-3 miesiecy pobolewaly mnie miesnie ud i dolnej czesci nog.W tej chwili bol jest nieustajacy obojetnie czy siedze czy chodze,bol jest obecny caly czas.Do tego uda sa bardzo wrazliwe na dotyk.Zaczyna mnie to bardzo martwic,i bardzo przeszkadzac w codziennym zyciu.Nie pomagaja srodki przeciwbolowe.Co robic? Joanna

Piotr Pilarski

Witam,

na podstawie opisu ciężko określić co jest przyczyną Pani dolegliwości. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.