Bóle nadgarstka podczas zginania

Dzieńdobry mam takie pytanie .boli mnie nadgarstek od 3 tygodni .nie uderzylam sie.a tylko nosze dziecko na lewej ręce .nadgarstek nie jest opuchniety .odczuwam tylko ból podczas zginania i ogólnie ruszania dłonią.maść diclac nie pomogła.z góry dziekuje marika

Witam,
nastapiło przeciążenie mięśni, które nie są wydolne. Należy rozpocząć odpowiednie ćwiczenia a na szybko można zrobić falę uderzeniową powinna znieść dolegliwości bólowe.
Pozdrawiam