Bóle nerek po kąpieli

Mam 57 lat i przy trzecim minutowym wejściu do wody a był to listopad pobolewał mnie lewy bok, okolice nerek. Na drugi dzień było ok. więc za 3 dni powtórzyłem kąpiel. Tym razem było to 2 razy po 1,5 minuty, od tego czasu w żołędziu czuję chłód. Co do sauny parowej robiłem to ze 12 razy co 2,3 lub 4 dzień i było ok. Gdy zwiększyłem częstotliwość przebywania w niej po kilku razach zaczęło mnie pobolewać lekko w tej samej okolicy co po morsowaniu. Po zakończeniu sauny był zimny prysznic.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze postepowanie.