Bolesność kolana podczas poruszania się

Witam Od dwóch dni boli mnie kolano, podczas kucania, wstawania, wchodzeniu po schodach. Nie mam pojecia jaka może być przyczyna, ponieważ w żaden sposób nie nadwyrężyłam kolana ostatnio. Co to może być? Czy warto wybrać się z tym do lekarza?

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę, że warto wybrać się do lekarza rodzinnego w pierwszej kolejności, aby mógł stwierdzić konieczność badań dodatkowych oraz ewentualnych konsultacji specjalistycznych.