Brak pełnego wzwodu u 18-latka

Witam, mam 18 lat i od jakiegoś czasu nie mogę osiągnąć pełnego wzwodu. Dzieje się tak po tym jak odstawiłem palenie papierosów. Zauważam, że czasami rano po przebudzeniu osiągam pełny wzwód. Stresuje się, ponieważ chciałbym aby doszło do stosunku z moją dziewczyną, ale niestety mam z tym problem. Czym może to być spowodowane? Seks uprawiałem już wcześniej, z poprzednią partnerką i nie miałem takiego problemu.

Może powodów warto szukać w relacji emocjonalnej z partnerka, lęku przed porażką i oceną (partnerki) czy w samym podejściu do swojej seksualności. Warto przyjrzeć się głębszym przyczynom trudności z seksuologiem lub psychologiem.