Brak zaufania w stosunku do męża po 9 latach małżeństwa

od roku jestesmy po slubie. jestesmy razem 9 lat. niedawno odkryłam kolejny raz ze mąż mnie okłamał prosto w oczy, znalazłam marihuane zapytałam czy ma ,bo czuje zapach, dopiero jak mu pokazałam ze znalazłam to sie przyznał stwierdził ze sie bał powiedzieć. i ze kilka krotnie juz miał. przed slubem też okłamał. obiecał ze juz nie będzie kłamał a jednak znowu. nie ufam mu, nie wierze,czuje wstręt nie mam ochoty nawet z nim rozmawiać . co robić... ? kocham go ale nie toleruje kłamstwa.

Proszę poważnie porozmawiać z mężem. Powiedzieć mu, że nade wszystko ceni Pani sobie prawdę. Mąż zachowuje się tak ze strachu przed Panią. Jaki jest Pani stosunek do palenia marihuany przez męża ? Może mąż obawia się, że jeśli się przyzna, to Pani się z nim rozwiedzie ... Proszę z nim o tym porozmawiać. Powiedzieć mu, co Pani myśli na ten temat. Proszę zapytać co on w związku z tym, co Pani (myśli na temat używania przez męża marihuany) decyduje się zrobić.