Bruksizm a przeskakiwanie w stawie żuchwowym

Proszę o udzielnie porady do kogo się zgłosić (jakiego lekarza) z patologią stawu żuchwowego. Cierpię na bruksizm - ostatnio podczas jedzenia zauważyłem strzelanie/przeskakiwanie w stawie żuchwowym + ból twarzy. Do tego doszły szumy/dzwonienie w uszach, uczucie napierającego ciśnienia na uszy i lekkie zawroty głowy. Czy to wszystko może być powiązane? Do kogo się zgłosić?

Bardzo skutecznym leczeniem objawów bruksizmu jest zabieg z zastosowaniem toksyny botulinowej. Proponuję rozważyć rownież wizytę u laryngologa oraz stomatologa, aby wykluczyć inne przyczyny Pana dolegliwości.