Co jest powodem bólu pleców u osoby po konizacji?

Witam jestem po konizacji czy odp mi ktoś na mój wynik ...dysplasia epithelii colli uteri maioris gradus in regione ostii exsterni -CINIII ... dodam że od jakiegoś czas mam ciągły ból pleców

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Wynik świadczy o zmianie nabłonka błony śluzowej szyjki macicy, która może (ale nie musi) z czasem stać się zmianą nowotworową. Proszę w wyznaczonym terminie udać się na kontrolę do lekarza prowadzącego, a on zaplanuje dla Pani dalsze leczenie.