Co jest powodem wzmożonego apetytu u 19-latki?

Dlaczego u dziewiętnastoletniej kobiety występuje wzmożony apetyt - np godzine po posiłku już sie robi głodna lub po zaledwie dwóch/trzech godzinach odczówa taki ogromy ból, że aż jest słabo. Wcześniej tak nie było, a posiłki są treściwe.

Witam serdecznie,
proszę koniecznie zrobić badania na cukier. Ponadto udać się do lekarza w celu zdiagnozowania przyczyn bólu brzucha.
W razie dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk