Co mam sądzić o takim eeg?

Biorę leki na nerwice zotral i ranofren. Po kilkumiesięcznym leczeniu tymi lekami w przeciągu 2 tygodni dwa razy straciłem przytomność, raz wystąpiły w trakcie utraty świadomości także drgawi. Opis badania eeg: Badanie wykonano w czuwaniu i w okresach senności. Zapis zróżnicowany przestrzennie. Czynność podstawowa z nad okolic ciemieniowo-potylicznych - rytm alfa 10 - 11HZ o ampl. ok. 60 uV. RZ obecna. W zapisie zarejestrowano napadowe uogólnione po obydwu stronach fale theta około 4,5HZ o amlitudzie 120UV pojedyncze i w grupach 1 sek. FS a szczególnie HV nasila zmiany. Jak interpretować wynik? Czy może to być związane z przyjmowanymi lekami?

Witam! Obniżenie progu pobudliwości drgawkowej. Wymienione przez Pana leki mogą obniżać próg pobudliwości drgawkowej. Należy przeprowadzić dalsze badania i pomyśleć o modyfikacji leczenia. Powodzenia W. Łuczkowski.