Co mogą oznaczać zaburzenia ruchowe?

Witam. Mialam wczoraj dość dziwna sytuację byłam na dyskotece i jakoś około godziny przed zakończeniem zabawy podczas tańca nagle zatrzymywały mi się nogi same ja ich nie zatrzymywał powtarzało się to bez przerwy tańczę tańczę i nagle stop moje ciało same się zatrzymało i przez sekundę nie miałam nad nim kontroli ręce delikatnie też się tak zachowywały ale głównie nogi to coś poważnego czy poprostu efekt przemęczenia bo taniec był energiczny i trfał ok 4h

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazań wizyta u neurologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć