Co może oznaczać ból w łydce?

Witam, od dwóch tygodni odczuwam ból w łydce. Pojawił się po faulu podczas meczu. Po tym wydarzeniu nie mogłam stanąć na nogę, a kiedy już mogłam i próbowałam przenieść cały ciężar na nią odczuwam mocny ból. Ból występuje też po wysiłku, w trakcie biegu lub poprostu podczas siedzenia. Co powinnam zrobić?

Lek. Wojciech Zygmunt

Polecam udanie się do lekarza i wykonanie zdjęcia RTG, w celu wykluczenia/potwierdzenia cięższych przyczyn. Pozdrawiam i życzę zdrowia.