Co może oznaczać opuchlizna po leczeniu ucha?

Witam, od miesiąca próbuje rozwiązać mój problem, odwiedziłam już lekarza rodzinnego, laryngologa i kilku stomatologów. Zaczęło się od lekkiego kłucia w lewym uchu (dostałam leki przeciwzapalne), po kilku dniach doszła opuchlizna, po antybiotyku przeszło ale nie do końca, w tej chwili kończę drugi antybiotyk, ale poprawy brak. W między czasie zaczęłam leczenie kanałowe dolnej 6, ale to chyba fałszywy trop. Opuchlizna jest raczej od góry. Lekarze nic nie podejrzewają na podstawie zdjęcia panoramicznego, a ja nie odczuwam jakiegoś konkretnego bólu, czasami lekki tępy ból między 5 a 8, a czasami lekki ból połowy twarzy. Gdyby nie opuchlizna, pomyślałabym, że to wynik stresu. Co jeszcze mogę zrobić, bo ta opuchlizna mnie niepokoi.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się jeszcze z chirurgiem szczękowo - twarzowym.