Co może oznaczać pisk w uchu podczas pochylania się?

Dzień dobry. Od około 3 tygodni zauważyłem pojawienie się krótkiego pisku w prawym uchu podczas wykonywania energicznego skłonu głowy w dół. Co może powodować pojawienie się takiego dyskomfortu ? Udaje się z tym problemem do laryngologa lecz chciałbym zasięgnąć wstępnej porady. Serdecznie dziękuje i pozdrawiam.

Lek. Paweł Szadkowski

Nie sądzę żeby było to coś niepokojącego. Może być to wynik zmian ciśnienia. W celu dokładnej oceny narządu słuchu najlepiej skonsultować się z lekarzem laryngologiem.