Co może znaczyć ból w klatce podczas stresu?

Witam zauważyłem że doskwiera mi czesto podczas emocjii stresu bol w lewej stronie klatki piersiowej zdarza sie ze podczas biegania czuc ucisk ale to na 2sekundy i tyljo jednorazowo a potem wszystko jest okej mogę biec dalej i nic procz lekkiego dyskomfortu w lewej stronie klatki piersiowej nie doskwiera mi. Mialem ekg wcześniej robione jak te bóle sie zaczęły i wszystko ok bylo to ekg spoczynkowe. Ciśnienie tez 120/80 cos kolo tego sie kreci. Więc co mi doskwiera?? Czy to nerwobole? A może mam pekniete zebro? Hmm? Proszę o pomoc.

Witam. Konieczna jest wizyta u lekarza, zebranie wywiadu nt. chorób przewlekłych, przeprowadzenie badania fizykalnego. Postawienie diagnozy z poziomu portalu jest niemożliwe.