Co oznacza całkowity brak apetytu?

Witam.Moim problemem jest całkowity brak apetytu od lat 6ciu.Potrafię długo nie jeść i nie czuć głodu.Czuję się jakbym przed chwilą zjadła i to bardzo dużo,czuję wstręt do jedzenia.(Lekarz przepisał mi tabletki peritol,później sulpiryd,lecz nic nie pomogły).Przez ostatnie 2lata piję syrop 'megalia',po którym mam ładny apetyt,lecz gdy tylko go odstawię apetyt znika.Od 3miesiecy w trakcie spożywania posiłku łapią mnie jakieś jakby skurcze jelit.Co może mi dolegać?Jakie badania powinnam porobić?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze konieczna jest wizyta u lekarza gastroenterologa oraz neurologa konieczna diagnostyka