Co oznacza dyskopatia na odcinku piersiowym i szyjnym?

Witam, od pół roku mam napady przyspieszonego tętna -zwykle w nocy - puls wtedy dochodzi do 130/min oraz napady pulsującego bólu bądź kłucia po lewej stronie klatki piersiowej. Początkowo 1-2 w miesiącu, ostatnio co kilka dni. Miałam robione ekg, echo i holter - nic nie wykazało zmian. Zrobiłam rezonans magnetyczny kręgosłupa i wyszła dyskopatia na odcinku piersiowym i szyjnym. Mam teraz rehabilitacje ale powyższe objawy nie ustępują. Co może mi dolegać? Kobieta,39 lat

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze konieczna jest wizyta u lekarza kardiologa i Np holter na 7 dni lub z rejestratorem zdarzeń