Co oznacza kulka na ręce przypominająca guzek?

mam na ręki jednej prawej kulkę to wygloda na guzek ale jest strasznie twardy
Lek. Wojciech Zygmunt

Polecam udać się do lekarza, gdyż bez możliwości obejrzenia zmiany i badania palpacyjnego nikt nie jest w stanie stwierdzić co to jest. Być może jest to powiększony węzeł chłonny, a być może włókniak podskórny, a może przykurcz Dupuytrena? W każdym razie, na pewno należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu. Pozdrawiam i życzę zdrowia.