Co oznacza ten nieprawidłowy zapis EEG?

wynik eeg Zapis nieprawidłowy.Czynność podstawowa o dość dobrym stopniu organizacji.Na tym tle rejestruje się dość liczne serie polimorficznych fal wolnych theta o zaostrzonych obrysach.Zmiany maja charakter uogólniony.Rz niewidoczna,HW bez wpływu na zapis dodam ze mam porażenie nerwu twarzowego i jestem po przebytej operacji nowotworu ślinianki przyusznej po stronie prawej straciłem przytomność z przemęczenia od 3 dni spalem 2 godz a podejrzewają padaczkę co to może być z góry dziękuje

Porażenie nerwu twarzowego po operacji slinianki przyusznej jest porażeniem typu obwodowego i nie ma nic wspólnego z mózgiem. więc padaczka też nie wchodzi w rachubę z tego powodu.. Przebadaj krew, cukier, elektrolity tarczycę. Tak, byłeś po długiej narkozie. Spoko, to nie padaczka. Dojdziesz do normy jak odpoczniesz i się wreszcie wyśpisz i uspokoisz. Tak będzie na pewno. Pisz.