Co oznacza wynik badania moczu 8-miesięcznego dziecka?

Proszę o interpretację wyników moczu 8 miesięcznego chłopca ze zdwojeniem ukm, moczowodem olbrzymim i wodonerczem. W posiewie bakteria e coli 10^4 a w badaniu ogólnym leukocyty 4-6-8, erytrocyty świeże 2-4 i wyługowane 0-1, bakterie pojedyncze, mocz zasadowy, reszta w normie. Dziecko nie ma gorączki, czy takie wyniki powinny niepokoić?

Z powodu wad UKM niezbędne jest leczenie. Proszę iść do nefrologa, który Państwa prowadzi. Rozumiem że badania wykonujecie państwo kontrolnie raz na 1-3 miesiące lub w razie objawów. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.