Co oznacza wynik wymazu z gardła?

Witam. Co oznacza wynik z wymazu gardła: flora fizjologiczna liczebność obfita ? Dodam, że byłam leczona Cipropolem.

Aleksander Ropielewski

Oznacza to brak powodu do niepokoju. Flora fizjologiczna to taka, która naturalnie występuje w naszym organizmie.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Oznacza to, że nie wykryto niepokojących patentów, czy też mówiąc innymi słowy obecna ich ilość nie stwarza ryzyka zakażenia.