Co oznaczają takie zmiany w stopie u dziecka?

Witam. Dziś będąc na badaniach z dzieckiem, lekarz oglądając zdjęcie Rtg stopy mojego 3 letniego dziecka stwierdził że syn ma delikatne zmiany Osteolityczne. Powiedział również, że może to sama się poprostu zagoic, i kazał wykonać powtórne zdjęcie Rtg za pół roku. Proszę mi powiedzieć czy ja mam wykonać dodatkowe badania dziecku czy czasem nie ma on raka np płuc czy czegoś innego i to nie są już przerzutu???. Boję się....

nie ma powodu do zmartwień, trzeba zobaczyć to rtg, powinno się zrobić rtg obydwu stóp dla porównania