Co oznaczają te kołatania serca?

Witam, od kilku miesięcy wystepowały u mnie kołatania serca, były to pojedyńcze uderzenia. Po wizycie u lekarza, badaniu ekg, holtera ekg, badania krwi lekarz stwierdził, że przyczyna jest na podłożu stresowym. Teraz natomiast 2 razy miałem kołatanie, tylko nieco inne niż wtedy, teraz jest to kilka niepokojących uderzeń, co Pan/i radzi ? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje założyć ponownie Holtera lecz z rejestratorem zdarzeń