Co oznaczają w EKG ujemne załamki T w III, a VF, V2- V6 ?

Co oznaczają w EKG ujemne załamki T w III, aVF, V2- V6 ?Proszę o konkretną odpowiedź a nie podawanie stron na których już byłam i nie znalazłam odpowiedzi.

Aleksander Ropielewski

Bez możliwości oceny całego badania EKG nie jestem w stanie udzielić odpowiedzi na tak postawione pytanie. Nie znam również Pani historii medycznej, która może mieć znaczenie przy interpretacji takiego znaleziska w EKG.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski