Co oznaczają wyniki badań przy hipoglikemii?

witam, 2 lata temu zdiagnozowano u mnie na podstawie krzywej glu/ins hiperinsulinemie i hipoglikemie, objawy były bardzo ciężkie, po włączeniu diety i metforminy objawy zmniejszyły się do uczucia niepokoju i dreszczy po posiłkach głownie po sniadaniu, na jakiś czas nawet ustaly, od kilku dni znów je czuję, więc wykonałam krzywe po obciążeniu posiłkiem, od dwóch lat jestem na diecie niskoglikemicznej, zjadłam 2 kromki chleba dozwolonego, 2 jajka na twardo i 2 plasterki boczku glukoza 0-76 30min-86 1h- 57 2h-63 insulina 0-4 30min-49 1h-18 2h-13 Dlaczego nagle nastąpiły spadki po dozwolonym jedzeniu i to w godzine po? o czym to świadczy?

Lek. Michał Lenard

Może to świadczyć o konieczności zmiany leczenia. Należy zgłosić się do Pani lekarza prowadzącego. Pozdrawiam!