Co powoduje zawroty głowy i uczucie nóg z waty?

Witam mam pytanie od jakiegoś czasu jak chodzę kręci mi się w głowie znaczy mam takie nogi z waty oprocz tego nic sie nie dzieje nie boli mnie glowa.Robiłam wyniki morfologia pełna mocz na tarczycy ob wszystko w normie. Mało jem np. Jakas kanapke troszke zupy i jakis owoc na caly dzień czy to może być od tego? Jak właśnie mam takie nogi jak z waty lub takie osłabienie zaczynam się tym denerwować martwić i zaczynam być podenerwowana przez to. Wtedy biorę validol pół tabletki i uspokaja mnie.

Lek. Katarzyna Szymczak

Może to być wynik złej diety, sugeruję jeszcze skontaktować glukozę.
Pozdrawiam