Co znaczą te zmiany zwyrodnieniowe krążków międzykręgowych Th3-Th7 z cechami dehydratacji w obrazach T2-zależnych?

Prosze o odpowiec czy te wyniki badan sa powazne Sygnal rdzenia kręgowego prawidlowy.Zmiany kregow pod postacia osteofitow na krawedziach trzonow.Niewielki zwyrodnieniowy przerost wyrostkow stawowych w dolnej czesci odcinka .Zmiany zwyrodnieniowe krążków miedzykregowych Th3-Th7 z cechami dehydratacji w obrazach T2-zaleznych.Zmniejszenie wysokosci krążków Th5-Th7.Na poziomach Th3/Th4,Th4/Th5 iTh8/Th9 uogulnione uwypuklenia krążków miedzy kregowych typu bulging wnikaja do kanalu kregowego na 3mm

Zależy jakie objawy, dolegliwości, wyniki? Jaki stan Pacjenta ??
Konieczna pełna konsultacja lekarska
Opisane zmiany zwyrodnieniowe w RTG / MRI ? do interpretacji klinicznej, po zbadaniu Pacjenta

Pozdrawiam