Co znaczy uczucie ściskania, zgniatania w żebrach, zwłaszcza w nocy i wieczorem?

Od początku roku dokuczają mi bóle kości: 1) średniego nasilenia, trwają kilka sekund, potem ból przechodzi do innej części ciała, 2) uczucie ściskania, zgniatania w żebrach, zwłaszcza w nocy i wieczorem, rano budzę się tym bólem, pobolewa też kręgosłup i miednica, czasami kończyny, dłonie, nogi, bóle pojawiają się praktycznie wszędzie, choć nie są zbyt silne i trwają chwilę. Czy to depresja? Ostatnio mam bardzo trudny okres w życiu.

Dzień Dobry Pani,

Opisane przez Panią symptomy mogą być odpowiedzią Pani organizmu na stres, czyli na
"bardzo trudny okres w życiu" Pani.
Proszę nie zwlekać i sięgnąć po potrzebne Pani wsparcie psychologiczne.

Gdyby miała Pani życzenie rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu.

Życzę Pani tylko satysfakcjonującego samopoczucia,
irena.mielnik.madej@gmail.com