Cy trzeba stosować codziennie globulki Mucovagin?

Witam zakupiłam globulki mucovagin i chciałabym zapytać czy musze brać je codziennie czy np w razie potrzeby np gdy współżyje i stosunek jest bolesny i czy po wybraniu jednego opakowania musze zrobić przerwę czy mogę stosować je przez dłuższy czas

Lek. Michał Lenard

Nie musi Pani przyjmować ich codziennie, można je stosować w razie potrzeby, jedną globulkę na noc. Można je stosować dłuższy czas, przerwy w stosowaniu nie są konieczne. Pozdrawiam!