Czas i sposób leczenia choroby zatok

Czy zatoki leczy sie w łagodniejszy sposob jak sciaganie wydzieliny igla ?? Czy to dlugie leczenie gdzie potrzeba lat ? Czy parę tyg badz miesiecy wystarczy

Witaj. Punkcja zatok to stara metoda leczenia OSTREGO zapalenia zatok, obecnie rzadko stosowana, jednak bardzo skuteczna.

Ostry stan zapalany ustępuje po kilku dniach jak jest odpowiednio leczony.

z kolei stan zapalny przewlekły wymaga przewlekłego leczenia.

powodzenia !