Czas rehabilitacji po złamaniu z przemieszczeniem

MAM PYTANIE SYN MA 6 LAT ZLAMAL REKE Z PRZEMIESZCZENIEM OBECNIE MA IESZCZE GIPS -CHCIALAM ZAPYTAC ILE CZASU MOZE TRWAC RECHABILITACIJA
ponad rok temu
Lek. Marta Gryszkiewicz

Czas rehabilitacji jest określany indywidualnie, gdyż zależy od bardzo wielu czynników - typu złamania, miejsca złamania, indywidualnej dynamiki zrostu kości, sumienności w rehabilitacji i fizjoterapii, itd.