Czego dotyczy i jaki ma wpływ na moje życie wynik badania EEG?

Witam serdecznie. Mam na imię Łukasz urodziłem się 28.12.2985r zwracam się z prośbą o nakierowanie mnie co muszę dalej zrobić z moja przypadłością oraz jaki może mieć ona wpływ na moje życie. W połowie kwietnia bieżącego roku zostałem poddany badania na WKLL w Dęblinie. Wszystkie badania przeszedłem wzorowo między innym (chirurg, laryngolog, psychiatra, dentysta, dermatolog, badania audiogramem, prześwietlenia klatki piersiowej i zatok, badania moczu i krwi) jak już napisałem żaden z Specjalistów nie miał zastrzeżeń. Przeszkodą stało się badanie EEG w którym prawdopodobnie było coś nie tak dostałem odp (Nieprawidłowy zapis EEG z cechami napadowości) chciałbym nadmienić, że nigdy nie miałem kontaktu z żadnym narkotykami, dopalaczami itp. Papierosy zapaliłem może dwa około 13lat temu, alkohol bardzo sporadycznie raczej w małych ilościach. W moim życiu nie zaobserwowałem żadnych dolegliwości (nie mam: zawrotów głowy, nie odczuwam Bulów głowy, żadnych ataków, utraty przytomności) jedyna moja tzw. Ułomność to dysgrafia i dysortografia stwierdzona w przychodni psychologicznej. Bardzo proszę o odpowiedz w najbliższym czasie postaram się zamieścić wyniki badania EEG wraz z dokładniejszym opisem.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Badanie EEG rejestruje czynność bioelektryczną mózgu. Zdarza się, że część osób, które nie mają problemów neurologicznych ma nieprawidłowy zapis EEG i odwrotnie, nieraz pacjenci chorujący na padaczkę, mają prawidłowy zapis EEG, jeśli badanie wykonuje się między napadami padaczkowymi. Nieprawidłowy zapis EEG nie musi świadczyć o istnieniu istotnej patologii w mózgu. Ponadto, osoba mająca nieprawidłowy zapis EEG wcale nie musi chorować na padaczkę. Jeśli nie ma Pan żadnych niepokojących objawów (np. utrat przytomności z drgawkami lub bez czy też krótkotrwałych „wyłączeń” świadomości), to taki zapis pozostawia się do obserwacji, nie włączając żadnego leczenia. Ponadto, nie ma takiej pewności, że jakiekolwiek objawy neurologiczne się u Pana kiedykolwiek pojawią.