Czerwienienie się twarzy u córki

od jakiegoś czasu moja córka strasznie się czerwieni to zaczeło się tak nagle i nie wiem dlaczego. czy da sie to jakos wyleczyc ?

Witam! Jeśli zaczerwienienie twarzy pojawia się pod wpływem stresu czy emocji nie ma powodów do niepokoju. Zmiany powinien jednak obejrzeć dermatolog, który najpełniej zweryfikuje ich pochodzenie.