Czerwona twarz podczas gorącej pogody

witam mam takie pytanie poniewaz gdy zawsze jest goraco na dworze to moja twarz robi sie cała czerwona i czuje takie nagle udarzenie goraca od srodka na twarzy. Myslalem ze to tarczyca ale zrobilem badania i wyszlo ze nie .A nie wiem co to moze byc igdzie sie z tym zglosic prosze o pomoc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą nie mieć podłoża patologicznego, tylko wynikać z nadwrażliwości na słońce. Sugeruję zatem unikać ekspozycji na promienie słoneczne.