Czy ból w kolanie może być oznaką kłopotów ze zdrowiem?

Witam, od kilku tygodni odczuwam ból w prawym kolanie. Występuje w momencie kucania i wstawania. Ból można porównać do wbijania igły. Nie jest związany z urazem czy przebytym zabiegiem. 2 tygodnie temu zrobiłem zdjęcie rtg, opis: "Nieregularnie pogrubiała istota korowa tylno-bocznej powierzchni trzonu piszczeli w odcinku bliższym, bez widocznych odczynów okostnowych w tym poziomie. (...) Zachyłek nadrzepkowy zacieniony (płyn). (...)" Czy to jest coś poważnego? Niedługo wybieram się do lekarza...

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze konieczne jest badaniu usg stawu kolanowego i wizyta u ortopedy