Czy jest sens iść jeszcze na trzecią operację?

Witam, jestem po dwóch operacjach myringoplastyki. Pierwsza odrzucona, druga się przyjęła, ale błona pękła, więc dostałam trzecie skierowanie na kolejną operację. Zarówno po pierwszej, jak i po drugiej się bardzo oszczędzałam, zatem Czy jest sens iść na jeszcze jedną? ubytek słuchu 90%.... mam 28 lat, chcielibyśmy się starać o dziecko, ale od ponad 2 lat albo czekam na operację, albo przechodzę rekonwalescencję. Termin wyznaczony na grudzien 2019. Proszę o pomoc, sama nie wiem co robić.

Szanowna Pani, niestety nie potrafię pomóc ponieważ decyzja należy do Pani. Przy tak znacznym ubytku słuchu warto próbować